Jak przygotować młodzież do pisania pierwszego CV i rozmów kwalifikacyjnych, czyli EDU spotkanie z HRbatą

W środę, 19 kwietnia 2023 o godz. 17:00 zapraszamy do Inkubatora STARTER na spotkanie z Anną Budniak – doświadczoną rekruterką obecnie związaną z firmą QLOC z branży gier komputerowych.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób związanych z edukacją: szkolnych doradców i doradczyń zawodowych, nauczycieli podstaw przedsiębiorczości, wychowawców oraz pedagogów.

Podczas spotkania dowiecie się:

  • jakie CV mogą przygotować uczniowie i uczennice nawet jeśli wcześniej nie mieli okazji zdobyć żadnego profesjonalnego doświadczenia zawodowego,
  • jak przygotowywać młodzież do rozmów rekrutacyjnych i radzenia sobie z trudnymi pytaniami, które mogą się na nich pojawić.

Spotkanie będzie okazją do rozmowy z ekspertką z biznesu oraz do poszerzenia sieci kontaktów i wymiany doświadczeń z osobami z różnych szkół.

Bezpłatne wejściówki do pobrania tu: https://app.evenea.pl/event/eduspotkaniezhr3

Anna Budniak – Specjalistka HR i promotorka wellbeingu w organizacjach. Posiada ponad ośmioletnie doświadczenie m.in. w rekrutacji, pracy z klientem biznesowym i zarządem. Pracowała w branży SSC/BPO, Offshore oraz IT. Rekrutowała kandydatów i kandydatki z wszystkich pokoleń, od X-ksów po Z-tki. Miłośniczka dobrych podkastów oraz swoich kotów – Luny i Lilu.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „NOW – zawodowe wyzwania nowej generacji”.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska

Miejsce spotkania: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk