Kompetencje przyszłości – agile, ownership, ux, data – jak to przetłumaczyć? Jakich kompetencji szuka współczesny rynek pracy i na co zwrócić uwagę pracując z młodzieżą?

W środę 22 lutego o godz. 17:00,  zapraszamy na spotkanie przeznaczone dla osób związanych z edukacją: szkolnych doradców i doradczyń zawodowych, wychowawców, pedagogów z doświadczoną w rekrutacji HR Business Partnerką – Patrycją Kraińską.

Uczestnicy i uczestniczki spotkania dowiedzą się:

  • co oznaczają terminy, które obecnie pojawiają się w ogłoszeniach o pracę na różnych stanowiskach
  • czego oczekuje się od pracowników, którzy zamierzają aplikować na te stanowiska
  • jak pracować z młodzieżą aby wzmacniać w uczniach i uczennicach kompetencje poszukiwane na rynku pracy

Spotkanie będzie okazją do rozmowy z ekspertką, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz do poszerzenia sieci kontaktów i wymiany doświadczeń z osobami z różnych szkół.

Swoim doświadczeniem podzieli się Państwem – Patrycja Kraińska – HR Business Partner w trójmiejskiej spółce technologicznej. Posiada 17 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w obszarze zasobów ludzkich (HR). Pracowała w firmach rodzinnych, usługowych i produkcyjnych, małych, średnich i dużych, bardziej i mniej korporacyjnych, z kapitałem polskim i zagranicznym, w różnych kulturach organizacyjnych. Współpracowała z liderami, managerami, członkami zarządów i właścicielami. Przeprowadziła ponad 1000 rozmów rekrutacyjnych. Zwolenniczka koncepcji Lifelong Learning oraz Porozumienia bez Przemocy (NVC). Prowadzi procesy coachingowe wspierające w obszarze zmiany zawodowej. Nie wyobraża sobie pracy bez ludzi. Prywatnie pasjonatka fotografii, zakochana w podróżach oraz swojej rodzinie. Uwielbia poznawać ludzi, nowe miejsca i smaki.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska

Organizator: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, ul. Lęborska 3b