Spotkanie sieciujące osoby z edukacji i biznesu pt. „EDU spotkanie z HRbatą – pierwsze kroki w pracy, czyli jak przygotować młodzież do wejścia w świat zawodowy?”

W środę, 29 marca 2023 o g. 17:00 zapraszamy do Inkubatora STARTER na spotkanie dla osób związanych z edukacją: szkolnych doradców i doradczyń zawodowych, wychowawców, pedagogów z Martyną Stolińską – doświadczoną w rekrutacji i rozwijaniu kompetencji pracowników i pracownic managerką zespołu HR w firmie DNV.

Podczas spotkania dowiecie się:

  • jak czytać ogłoszenia o pracę i jak można je wykorzystać na zajęciach z młodzieżą,
  • czego oczekuje się od młodych pracowników w pierwszych zadaniach zawodowych i jak przygotować do nich młodzież.

Spotkanie będzie okazją do rozmowy z ekspertką z biznesu oraz do poszerzenia sieci kontaktów i wymiany doświadczeń z osobami z różnych szkół. Bezpłatne wejściówki do pobrania tu: https://app.evenea.pl/event/eduspotkaniezhrkopia1/

Swoim doświadczeniem podzieli się z Państwem – Martyna Stolińska – People Managerka w firmie DNV. Od 10 lat zawodowa pasjonatka HR. Mentorka, wykładowczyni, doradczyni zawodowa i facilitatorka job craftingu. W codziennej pracy kieruje się swoimi mocnymi stronami i talentami Gallupa: Zbieranie, Uczenie się, Aktywator, Bliskość i Poważanie.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „NOW – zawodowe wyzwania nowej generacji”.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska

Miejsce spotkania: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk